WEB-розробка, особливості галузі та персональний досвід, на зустрічі зі студентами факультету ФМЕІТ

Кафедра фізики та інформаційних систем продовжує серію зустрічей з практикуючими фахівцями ІТ-галузі, метою яких є знайомство студентів зі спектром спеціалізацій ІТ та конкретні поради щодо необхідних компетентностей.

Черговий гість кафедри – Ігор Надюк, middle front-end developer (компанія Oriented Soft As). Організатори зустрічі – гаранти освітніх програм бакалаврів «Середня освіта (Інформатика, математика)»  та магістрів «Середня освіта (Інформатика)» доценти Оксана Сікора та Тарас Кобильник.

У вік цифрових технологій і всеохоплюючого інтернету різко зростає попит на відповідних фахівців. І тут така велика ширина поля для діяльності, що кожен, хто бажає і прикладе зусилля, може себе знайти і зреалізувати. Зокрема, представлена гостем група компаній Oriented Soft займається і програмним забезпеченням для Інтернету речей, і розробкою різноманітних мобільних додатків, настільних і веб-додатків; UX/UI дизайном та цифровим маркетингом.

Цікавою і пізнавальною для студентів не тільки спеціальності «Середня освіта (Інформатика)», але й інших була ця зустріч тому, що наш гість Ігор Надюк не говорив про загальновідомі речі. Він відверто поділився своїм персональним досвідом входу у професію, розвитком у ній, кар’єрним ростом і практичними порадами. На запитання, чи не шкодує, чи змінив би щось, оглядаючись назад, щиро відповів, що шкодує про одне, що запізно увійшов у цю професійну сферу. А так, це ж ідеальний варіант, коли займаєшся улюбленою справою і тобі за це ще й платять немалі гроші!

Дякуємо всім учасникам зустрічі, бо ще раз і ще раз переконуємось у їх потребі. Потребі пошуку реалізації своїх талантів, мотивації персональним прикладом успішних людей. Потребі студентам і викладачам для розуміння напрямку руху, впровадженню нових курсів і вдосконалення існуючих у межах освітніх програм з інформатики.

Вам буде цікаво