Вихованець доцента Романа Проця успішно провів поєдинок «Шахтар» – «Динамо»

У суботу 15 жовтня на винниківській НТБ «Рух» відбувся центральний поєдинок Чемпіонату Прем’єр-ліги України з футболу серед команд U-19, в якому зустрілися донецький «Шахтар» та київське «Динамо». Приємно зазначити, що головним арбітром на цьому матчі працював один з вихованців доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Романа Проця – двадцятиоднорічний Тарас Козак. Гра вийшла напружена і видовищна. У підсумку, з рахунком 0:2, перемогу здобули динамівці. На матчі були присутні багато відомих фахівців української футбольного суддівства, які відзначили впевненість рефері та дуже якісну роботу незважаючи на його молодий вік.

Тарас Козак розпочав освоювати ази арбітражу ще в грудні 2016 року, коли записався до Школи молодих арбітрів, яка плідно функціонує в нашому університеті під керівництвом Романа Проця. Значний обсяг проведеної ними методичної та практичної роботи і велике бажання досягати вершин дають свої плоди. За цей час Тарас вже встиг провести у футзалі Фінали Аматорської та Першої ліг України, поєдинки Кубку України різних стадій, стати найкращим молодим футбольним арбітром Львівщини. Подолати неймовірну конкуренцію, коли зі ста кращих по всій країні, комітет арбітражу УАФ рекомендує лише трьох арбітрів і трьох асистентів для проведення матчів Прем’єр-ліги України з футболу (U-19), яка дає старт професійній кар’єрі рефері. І ось тепер отримавши призначення на відоме українське дербі –  успішно впорався з ним.

Нещодавно Тарас Козак вступив до магістратури дрогобицького університету на спеціальність 014 «Середня освіта (Фізична культура)», тож бажаємо йому та його наставникові подальших професійних здобутків.