Вивчаємо досвід колег з Чеської Республіки: інноваційно, цікаво, креативно

Завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти проф. Тетяна Пантюк повернулася з науково-освітнього візиту в рамках проєкту «Посилення спроможності педагогічних закладів освіти в Україні».

Проєкт відбувся за підтримки Чеської агенції розвитку на базі педагогічного факультету Університету Масарика м. Брно, Чехія. Спілкування та обмін досвідом дадуть можливість удосконалити освітній процес і наукову діяльність викладачів українських університетів.

В рамках проекту  представники десяти закладів вищої освіти України мали тиждень плідної роботи; занурилися в освітній процес чеської школи; подорожували чудовим історичним м. Брно; ознайомилися з новими проектами чеських освітян “Футурополіс” та проектом нової школи “без стін”; ділилися досвідом організації освітнього процесу в інклюзивному середовищі та переймали досвід чеських колег щодо навчання майбутніх педагогів.

Зроблено чимало цікавих і продуктивних висновків, отримано енергію і натхнення до самовдосконалення та посилення можливостей освіти в Україні.

Дякуємо Ленці Гуловій, Зденці Вагнеровій та Галині Усатенко за організацію навчальної поїздки! Цікаво, пізнавально, розвивально!

З нетерпінням чекаємо наступних етапів співпраці, будемо спільно збагачувати освіту новими ідеями та проектами.