Виступ викладачів факультету початкової та мистецької освіти на міжнародній платформі для науковців ELER2021

10 – 11 березня 2021 року викладачі факультету початкової та мистецької освіти Ірина Садова й Олена Кравченко-Дзондза взяли участь у Міжнародній конференції з питань економіки, права та освіти (ELER2021).

Міжнародна конференція з економіки, права та освітніх досліджень (ELER2021) – це міжнародна платформа для науковців, дослідників і практиків для обговорення міждисциплінарних досліджень та практик у галузі економіки, права й освітніх досліджень тощо. Конференція проходила в режимі online через програмний застосунок Microsoft Teams.

Доповіді науковців з України та Китаю, презентовані англійською мовою, висвітлювали проблеми сучасної освіти: інклюзивна освіта, вплив пандемії на освітній процес, інформаційні технології навчання та ін.