Меню

«

»

Випускники університету діляться рецептами успіху

2 жовтня 2019 року в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася перша у цьому навчальному році зустріч із серії «Історії успіху».

Мета заходу: познайомити студентів інституту з успішними людьми та почути їх секрети досягнення успіху. Минулорічні зустрічі, зокрема, показали: як треба вести особисту бухгалтерію, як можна зекономити на страхуванні, автоцивілці або навіть заробити на них (фінансовий консультант); як корисно та приємно проводити вільний час (ГО «Пласт», «Молодіжний простір»); як взяти активну участь у житті міста («Відкрите місто», «Громадський бюджет»).

Символічно, що новий навчальний рік розпочався із зустрічі з випускником ІФМЕІТу 2008 року Станіславом Гайдером. Адміністрація інституту привітала нашого гостя з черговою перемогою (вже 12(!) Всеукраїнською нагородою) – тепер у конкурсі Kyiv Smart City Forum 2019 – «Відкрите та інноваційне місто» як керівника проекту Дрогобич – Smart City .

Як стати успішним, знайти цікаву і високооплачувану роботу? Що для цього необхідно? Ці та інші питання активно обговорювалися на зустрічі. Станіслав, відкритий і щирий у висловлюваннях, провів активний діалог зі студентською аудиторією. «Для того, щоб ваша історія стала успішною, потрібен певний бекґраунд, – зазначив гість. – Ваше резюме повинно містити попередній досвід, дії, участь чи організацію успішних проектів. А тому ви повинні вже зараз, у студентські роки, бути активними учасниками суспільного життя, громади міста, громадських молодіжних організацій».

Детально Станіслав Гайдер зупинився на проекті Дрогобич – Smart City, засновником та промоутером якого він є. Розповів про його можливості та можливості молоді долучитися до нього. Деякі з учасників зустрічі вже брали участь в цьому проекті в рамках договору, який підписали Інститут міста та ІФМЕІТ з оцифрування архівів міської ради. А шість найактивніших учасників цього проекту були нагороджені подякою міського голови міста Дрогобич. На зустрічі говорили, що не можна бути байдужим до того, що відбувається навколо, бо від нашої активної позиції залежить у якій країні ми будемо жити. Україна потребує професіоналів, молодих, креативних і активних.

Досвід Станіслава Гайдера показує, що кожен може досягти успіху, «кожен може стати космонавтом». Але для цього необхідні амбіції, добрий егоїзм і активні дії, адже, як додав гість: «Ніхто не стає космонавтом випадково».