Меню

«

»

Випускникам факультету початкової освіти та мистецтва вручили дипломи магістрів

У головному корпусі університету 6 лютого відбулося урочисте вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету початкової освіти та мистецтва.

Напутні та щирі слова вітань звучали від ректорки університету, професорки Валентини Бодак, яка подякувала випускникам за те, що обрали навчання в магістратурі у Дрогобицькому університеті та побажала успіху на педагогічній ниві.

До привітань долучився також голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк. Привітав випускників і декан факультету, доцент Іван Кутняк, побажавши активності і цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту та процвітання, а також мирного неба над Україною.

Зі здобуттям ступеня «магістр» та присвоєнням відповідних кваліфікацій привітали випускників заслужений працівник культури України колишній директор інституту музичного мистецтва професор Степан Дацюк та представники студентського самоврядування: шоу-балет «MADLEN»  і випускниця Олена Савка з композицією «Попурі українських пісень» .

Керівництво факультету офіційно вручило випускникам дипломи.

Завершились урочистості спільною світлиною на згадку.

Радість свята із випускниками розділили їхні батьки, рідні, друзі та викладачі.

Щиро вітаємо Вас, шановні випускники, з отриманням дипломів! Щасливої Вам дороги, не зупиняйтеся на досягнутому! Летіть впевнено вперед і вгору на крилах отриманих знань!