Випускниця університету ділилася досвідом зі студентами

15 листопада 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбулася цікава зустріч другокурсників із колишньою студенткою факультету Ольгою Ісуповою на запрошення викладача кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Оксани Скварок.

Гостя під час лекції з курсу «Каліграфія» поділилася своїм досвідом роботи у клубі «Дзиґа» міста Трускавець з дітками дошкільного та молодшого шкільного віку, де веде заняття з каліграфії, ментальної арифметики, сторітелінгу. Вона цікаво розповідала студентам про каліграфію як мистецтво, торкнулася історії виникнення найпоширеніших шрифтів та їх відмінностей. Студенти з великою цікавістю слухали Ольгу Ісупову про можливості застосування каліграфічної практики у різноманітних галузях. Також учасники зустрічі спробували себе у ролі каліграфів, прописуючи різноманітні літери та їх елементи.

Жваве, дієве спілкування з нещодавньою випускницею, а сьогодні молодим креативним педагогом, на думку самих студентів, було для них не лише цікавим і змістовним, а й мотивувало активніше цікавитися різними освітніми програмами, брати участь у майстер-класах педагогів-новаторів.

 

Вам буде цікаво