»

Викладачки кафедри практики англійської мови – учасниці серії вебінарів

Упродовж вересня та жовтня 2021 року (29.09, 01.10, 04.10) доцентки кафедри практики англійської мови Ірина Сирко, Зоряна Дубравська та Мар’яна Брода взяли участь у серії вебінарів та майстер-класів, які провела Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID.

У межах теми «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців» експерти порушили питання використання постійних ідентифікаторів ORCID для ідентифікації науковців та установ, поєднання та поліпшення пошуку наукового доробку. Крім цього, йшлося про переваги використання установами відкритих інструментів, які пропонують ORCID для поліпшення дослідницької інфраструктури, а також про взаємозв’язок постійних ідентифікаторів, відкритого доступу та FAIR даних. Окрему увагу було присвячено Національній електронній науково-інформаційній системі (URIS) (Ukrainian Research Information System), оскільки вона пов’язана із постійними ідентифікаторами.

Вебінари відбулися в онлайн-режимі з використанням платформи Zoom та прямою трансляцією на каналі YouTube ДНТБ України.