Викладачки Дрогобицького університету взяли участь у координаційній зустрічі-тренінгу для ЗВО

8 грудня 2021 року в межах співпраці між Міністерством освіти і науки України та Тhe LEGO Foundation (Королівство Данія) в форматі online було проведено координаційну зустріч-тренінг для ЗВО.

На зустрічі були присутні заклади вищої освіти, що здійснили імплементацію спецкурсу «Діяльнісний підхід у початковій школі» в першому семестрі 2021 – 2022 н.р. та виші, що планують впроваджувати спецкурс у другому семестрі навчального року.

В online-зустрічі брали участь завідувачка кафедри педагогіки і методики початкової освіти Ірина Садова та доцентка кафедри педагогіки і методики початкової освіти Леся Колток. Леся Богданівна здійснювала імплементацію спецкурсу «Діяльнісний підхід у початковій школі» на факультеті початкової та мистецької освіти. Вона ділилася досвідом реалізації спецкурсу в умовах дистанційного навчання; лайфхаками ефективної взаємодії студентів у групах, парах; демонструвала студентські плей-портфоліо. Доцентка презентувала колегам світлини сучасного освітнього простору створеного на факультеті – аудиторію НУШ. Простора аудиторія, сучасні мобільні меблі, новітні засоби навчання та методичне забезпечення – середовище, де студентам буде комфортно працювати і відпочивати.

Зустріч із колегами-однодумцями та командою тренерів The LEGO Foundation, безцінний довід, натхнення і яскраві емоції – те, чим запам’яталася ця незабутня зустріч.

Вам буде цікаво