Викладачки Дрогобицького університету провели усний журнал «Ми – твоє майбутнє, мальовнича наша Україно!»

18 березня 2022 року доцентка кафедри технологічної та професійної освіти Надія Кузан і старша викладачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Оксана Яців провели усний журнал «Ми – твоє майбутнє, мальовнича наша Україно!» з дітьми тимчасово внутрішньо переміщених громадян.

Надзвичайно цікавою була перша сторінка «Майстер-клас з бісероплетіння». Діти виготовляли ланцюжки та браслети з бісеру.

Друга сторінка – «Моя Україна». Пізнавальною була бесіда про Україну. На згадку діти отримали символічні синьо-жовті квіти.

Третя сторінка – «Танцювальна». Діти з завзяттям виконували танцювальні рухи під мелодію пісні «Ой, є в лісі калина».

Четверта сторінка – «Художня». Юні художники розмальовували одяг, вирізаний із картону, українських дівчаток та хлопчиків. Потім виклали символічну картину єдності всіх українських дітей навколо карти України.

П’ята сторінка – «Весняні розваги та ігри українських дітей». Радісна і весела атмосфера панувала в залі під час проведення гаївок, ігор «Віночок» та «Ланцюжок».