»

Викладачка університету презентувала книжкову виставку «Майдан у слові»

Доцентка кафедри української мови факультету української та іноземної філології Марія Стецик презентувала книжкову виставку «Майдан у слові», до якої увійшли зібрані нею понад пів сотні книг про події Революції Гідності та подвиг Героїв Небесної Сотні.

Презентація відбулася в рамках заходу «Дрогобицькі лицарі Небесної Сотні» з нагоди 10-ї річниці вшанування пам’яті розстрілів на Майдані під час Революції Гідності, – інформує пресслужба ДМР.

Памʼятне дійство відбулось в експозиційному залі відділу історії музею «Дрогобиччина», де діє постійна виставка «Воїни Гідності та Свободи». Наповненням  експозиції є трофеї дрогобичан з Революції Гідності. Організатором і модератором вечора була старша наукова працівниця відділу історії музею – Марія Головкевич.

Учасників зібрання поблагословив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій Комар. Присутні помолилися за душі полеглих героїв Революції Гідності та якнайшвидше завершення російсько-української війни.

Спогадами про події того часу поділився міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який був активним учасником Майдану.

Від імені родичів мужніх захисників Дрогобиччини, які віддали на Майдані своє життя – Богдана Вайди, Олега Ушневича, Йосипа Шилінга – виступив брат Олега Роман.

На пам’ять про захід присутні отримали буклет «Дрогобицькі Лицарі Небесної Сотні», підготовлений спеціально до 10-ї річниці вшанування Героїв Небесної Сотні.

Фото Дрогобицької міської ради