Викладачка інституту музичного мистецтва долучилася до роботи вебінару

9 вересня 2021 року на платформі WEBEX відбувся вебінар «Нові та старі можливості Web of Science Core Collection», в якому взяла участь доцентка кафедри народних музичних інструментів та вокалу інституту музичного мистецтва Наталія Сторонська.

Захід, який організувала компанія Clarivate, проводила експертка компанії Ірина Тихонкова. Під час вебінару було розглянуто класичні і нові, що з’явилися цьогоріч літом, функції Web of Science Core Collection, а також отримано відповіді на низку запитань: які можливості створює база даних для вченого, викладача та адміністратора; де знайти ключову літературу за своєю темою; де знайти партнера або рецензента; які установи та науковці є лідерами за певним напрямом; як з ними зв’язатися; як знайти відповіді на ці питання за допомогою базового пошуку з використанням операторів пошуку та символів скорочення; як виділити найцитованіші роботи останніх років; як зберегти та поділитися з колегами найцікавішими даними; як проаналізувати вибірку документів.

Учасники вебінару отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Висловлюємо подяку компанії Clarivate та її експертці Ірині Тихонковій за корисну інформацію. Очікуємо на нові зустрічі!