Викладачка Дрогобицького університету взяла участь в обласному семінарі

20 листопада 2019 р. завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти доцент Лілія Стахів взяла участь в обласному постійному семінарі «Формування інноваційних компетентностей в учнів початкової школи», який відбувався у Львівському обласному Будинку вчителя для керівників та учителів початкових класів пілотних шкіл, голів методобєднань вчителів початкової школи загальноосвітніх шкіл Львова та області.

До роботи семінару долучилися завідувач музейним відділом Львівського Будинку учителя Віра Романчак та вчитель-методист, учитель вищої категорії Дрогобицького ліцею № 4 імені Лесі Українки Леся Гизюк. Проблему формування інноваційних компетентностей в учнів початкової школи висвітлила завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти доцент Лілія Стахів. У своїй доповіді викладачка поділилася також останніми новинками освітнього заходу «НУШ-ФЕСТ», який проходив 16 листопада у м. Київ. Учасники семінару активно дискутували, розкривали питання, пов’язані із труднощами, з якими зіткнулася НУШ, окреслювали шляхи їх подолання, розробляли модель сучасного вчителя Нової української школи.

Учасникам семінару також було презентовано навчальний посібник активного члена Львівського педагогічного товариства «Рідна школа» Петра Пітили «На шляху реформування процесу навчання в загальноосвітній школі», адресований науковцям та педагогам.

Вам буде цікаво