Викладачі університету долучаються до освітнього процесу з акредитаційних питань

3 травня 2023 року доцентка кафедри англійської мови та перекладу, факультетська керівниця виробничої практики (014 «Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)») факультету української та іноземної філології Олена Коляса провела зустріч в якості стейкхолдерки ОП «Переклад» зі здобувачами Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у змішаному форматі.

Доповідачка ознайомила студентів із базовими принципами проходження виробничої та асистентської практики за навчальним планом освітньої програми «Переклад (Англійська мова)» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Основним предметом зустрічі було обговорення кроків щодо вдосконалення процесу проходження практики. Особливу увагу під час зустрічі було приділено напряму розширення баз практик.

Слід зазначити, що долучення стейкхолдерів до освітнього процесу дозволяє відслідковувати сучасні тенденції ринку праці та швидше й якісніше інтегрувати здобувачів освіти у світ перекладацької індустрії.

Зустріч виявилася цікавою та стала корисною як для студентів, так і для стейкхолдерів.