Викладачі соціально-гуманітарного факультету вивчають зарубіжний досвід інклюзивної освіти

19 – 24 лютого 2018 року завідувач кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти професор Тетяна Логвиненко та доцент кафедри психології  Марія Заміщак відвідали місто Орадеа (Румунія) з метою вивчення досвіду організації інклюзивних форм навчання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в інклюзивних освітніх центрах «Крістал» і «Боніта».

Науковці Франкового вишу мали змогу зустрітися з керівництвом та педагогічними працівниками центрів, обмінятися досвідом роботи, сучасними інноваційними методиками навчання. Досягнуто ряд домовленостей про подальшу співпрацю між соціально-гуманітарним факультетом та румунськими колегами щодо впровадження румунського досвіду інклюзивних форм навчання у дошкільних та загальноосвітніх установах нашого регіону, проведення спільних семінарів-тренінгів.