Викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти шукають «Шлях до серця дитини в травматичних ситуаціях життя»

30 вересня 2022 року викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти взяли участь у XII Міжнародних і XXIX Всеукраїнських педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Шлях до серця дитини в травматичних ситуаціях життя».

З доповіддю на тему «Нові виклики українській освіті та педагогу в умовах війни: місія, функції, ресурси» виступила завідувачка кафедри професорка Тетяна Пантюк.

Разом з організаторами (МОН України, НАПН України, ГО «Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського», НУ «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, ДНПБ України імені В.О. Сухомлинського НАПН України) педагоги Дрогобицького університету мали можливість поспілкуватися, окреслити перспективи спільної праці, визначити стратегію роботи українських освітян у складних суспільних обставинах, обмінятися думками на різних дискусійних панелях.