Викладачі кафедри біології та хімії взяли участь у науково-практичному семінарі

11 січня 2022 року за участю викладачів кафедри біології та хімії завідувачки кафедри доцентки Світлани Монастирської, доцентки Світлани Волошанської, доцента Миколи Шпека відбувся науково-практичний семінар «Садимо сад і ліс перемоги України» у Стебницькій гімназії № 18.

Організатори заходу: Дрогобицька ТГ, департамент міського господарства ДМР, відділ освіти ДМР.

Про першочергові завдання практичної реалізації акції наголосив голова Дрогобицької ТГ, мер міста Дрогобич Тарас Кучма. Професійні рекомендації з питань озеленення міста Стебник, пришкільних територій, розвитку садівництва, організації роботи пришкільних навчально-дослідних ділянок озвучили доценти Світлана Волошанська та Микола Шпек.

Очевидно, що питання, поставлені до обговорення та практичної реалізації заходу «Садимо сад і ліс перемоги України», є актуальними. Всі учасники семінару: директори шкіл, учителі біології та основ здоров’я, старости сіл, керівники департаменту ДТГ – висловили свої думки щодо важливості проблеми та її практичного втілення.

Незабаром будуть нові зустрічі, нова діяльність у співпраці науковці – учителі – школярі – громада з метою впровадження запланованих заходів акції та підбиття її підсумків у жовтні 2023 року.

Вам буде цікаво