»

Викладачі й студенти взяли участь у семінарі «Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування»

Професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, а також студенти спеціальностей «Фізична культура і спорт», «Середня освіта (Фізична культура)» взяли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування».

Захід відбувся у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. З вітальними словами до учасників заходу звернулись: ректор університету Богдан Буяк,  начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА Андрій Човган, в. о. президента Федерація легкої атлетики України / Ukrainian Athletics Federation Ольга Саладуха та декан факультету фізичного виховання ТНПУ Віктор Шандригось.

Продовжилась робота науково-практичного семінару виступами доповідачів: лектора Міжнародної федерації легкої атлетики (WA) Володимира Конестяпіна, який ознайомив учасників зі «Світовою системою навчання та сертифікації тренерів з легкої атлетики», виконуючого обов’язки державного тренера збірної команди України з легкої атлетики Олексія Сердюченко про «Сучасні тенденції в легкій атлетиці», завідувача кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту НУФВС України Георгія Коробейнікова, який поділився думками щодо «Проблем прийняття рішення у борців високої кваліфікації», професорки кафедри атлетичних видів спорту ЛДУФК ім. І. Боберського Марії Розторгуй про результати дослідження за темою «Проблема ранньої спеціалізації та її вплив на спортивне довголіття спортсменів різних груп вагових категорій у пауерліфтингу». А Заслужений тренер України Михайло Васірук на практичному занятті ознайомив учасників семінару з «Новітніми тенденціями у розвитку фізичних якостей».