Викладачі історичного факультету відвідали школи Дрогобицького району

29 грудня 2020 р. декан історичного факультету доцент Микола Галів, заступник декана доцент Світлана Біла і доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Ірина Лозинська з метою проведення профагітаційної роботи і встановлення співпраці між Дрогобицьким університетом та закладами середньої освіти відвідали школи у смт Меденичі й с. Летня.

Зустрівшись із учнями 10 – 11-х класів зазначених закладів середньої освіти, викладачі провели профагітаційну роботу. Вони розповіли про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти в Дрогобицькому університеті, наголосили на перспективах працевлаштування після здобуття освіти, відзначили позитивні сторони навчання саме в Дрогобичі (наявність усіх необхідних освітніх і матеріальних умов, помірна вартість навчання, індивідуальний підхід до здобувачів освіти, спрямований на формування індивідуальної освітньої траєкторії тощо).

Водночас викладачі обговорили із керівництвом Меденицької ЗОШ (директор – Любомир Лешко) та Летнянського НВК (директор – Надія Козар) освітні програми, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти на історичному факультеті, окреслили перспективи подальшої співпраці між Дрогобицьким університетом та зазначеними закладами середньої освіти. Відвідини шкіл і спілкування з учнями та педагогічними колективами відбувалися з дотриманням протиепідемічних вимог.

Вам буде цікаво