Викладачі інституту іноземних мов долучилися до роботи вебінару

26 травня 2021 року доценти кафедри практики англійської мови Ірина Сирко, Мар’яна Брода, Мирослава Зимомря та Зоряна Дубравська взяли участь у вебінарі «eduGAIN – ваш ключ до міжнародних науково-освітніх сервісів». Захід був організований для студентів, наукових та науково-педагогічних працівників, до сфери інтересів яких належать питання цифрових технологій, безпечного доступу до науково-освітніх онлайн-сервісів, безпеки персональних даних за використання автентифікації та ін.

На вебінарі було представлено сервіс eduGAIN та його еволюцію. Аудиторію поінформували про послуги, які доступні через eduGAIN, можливі сценарії використання, а також про технологію та технічну реалізацію eduGAIN.

Інформація, що прозвучала у межах заходу, виявилася особливо корисною для тих, хто зацікавлений у зручному доступі до науково-освітніх онлайн-сервісів у всьому світі, шукає надійний метод авторизації та автентифікації для студентів і співробітників установи, прагне забезпечити себе або студентів свого закладу доступом до онлайн-сервісів міжнародних університетів під час академічної мобільності.

Вам буде цікаво