»

Викладачі і студенти факультету здоров’я людини та природничих наук допомогли у проведенні благодійного турніру «Кубок ЗСУ»

У Трускавці 23-24 березня відбувся черговий благодійний турнір з футзалуна «Кубок ЗСУ» серед енергетичних компаній. Як і в попередні рази, до його організації та проведення львівська громадська спілка ФК «Енергія» залучила представників факультету здоров’я людини та природничих наук університету. Доценти кафедри теорії та методики фізичного виховння і спорту Анатолій Веселовський і Роман Проць, випускник магістратури Назарій Лизан та студенти Леся Мориконь (ФК-2327Б), Владислав Кос (ФКС-2327Б), Володимир Соджак (ФК-2226Б), Назар Біликівський, Артем Захаров, Володимир Марич, Віталій Шейко (усі ФКС-2226Б2), Максим Орляк (ФКС-2125Б) забезпечили арбітраж і проведення усіх 38 поєдинків благодійного турніру. Усього змагалися 12 команд з різних регіонів України. Переможцем змагань стала команда «Львівобленерго», срібними призерами були «Київські регіональні електромережі», бронзові нагороди дісталися «Хмельницькобленерго»та «Черкасиобленерго».

Зібрані від благодійного турніру кошти на суму 260 тисяч гривень передали на потреби 125 бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Учасники бойових дій: полковник Михайло Мосій, сержанти Валерій Шажко (позивний Волинь) та Юрій Германович (позивний Герман), які прибули на нагородження, подякували усім причетним до організації заходу і збору коштів на підтримку ЗСУ.