Викладачі і студенти факультету здоров’я людини та природничих наук долучилися до благодійного спортивного заходу

14 – 17 червня 2023 року в Трускавці у спортзалі ГКК «Карпати» вкотре відбувся благодійний спортивний захід – турнір із футзалу на Кубок ЗСУ серед енергетичних компаній. Як і в попередні рази, до його організації та проведення львівська ФК «Енергія» залучила представників факультету здоров’я людини та природничих наук нашого університету.

Доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Роман Проць та першокурсники Артем Захаров (ФКС-16Б), Михайло Кекіс (ФК-15Б) і студент ІІ курсу Максим Орляк (ФКС-22Б), які поповнили ряди Школи футзального арбітражу, на високому рівні забезпечили проведення всіх 15 поєдинків благодійного турніру.

Переможцем змагань стала команда «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі». Порівну з ними очок набрала команда «Львівобленерго», проте поступилася в очній зустрічі і зайняла ІІ місце. На третій позиції фінішувала команда «Черкасиобленерго», яка перемогла киян, проте поступилася львів’янам та зіграла внічию з командою «Укренерго», яка посіла ІV місце. П’яті – «Прикарпаттяобленерго», а на заключному VІ місці – «ДТЕК Київські Електромережі».

Зібрані від благодійного турніру кошти на суму 140 тисяч гривень передали на потреби 125 бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

Полковник 125 бригади ТРО ЗСУ Михайло Мосій подякував усім причетним до організації заходу і збору коштів на підтримку ЗСУ. Всі учасники висловили побажання вчергове провести такий спортивно-благодійний захід вже восени цього року.

Вам буде цікаво