Викладачі факультету початкової та мистецької освіти взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

18 – 19 березня 2021 року викладачі факультету початкової та мистецької освіти Леся Колток, Оксана Жигайло, Світлана Луців взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (спільно з The LEGO Foundation, Королівство Данія) «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення», яка проходила в онлайн-форматі.

Організаторами конференції виступили Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Захід поєднав у собі презентації кращих світових практик, стартапів та освітніх проєктів, обмін досвідом численних професіоналів з боку органів влади та освіти у форматі панельних дискусій, доповідей спікерів та інтерв’ю. Крім того, під час конференції усі бажаючі мали змогу взяти участь у додаткових заходах. Зокрема, викладачі факультету початкової та мистецької освіти долучилися до діалог-сесії «Підготовка вчителів до впровадження підходу «Навчання через гру» у вищій та післядипломній освіті: екосистемний погляд».

Дякуємо організаторам за дуже цікавий і змістовний захід, який є особливо актуальним у сучасних умовах становлення освіти.