Викладачі Дрогобицького університету долучилися до вшанування Провідника ОУН Євгена Коновальця

20 – 21 травня 2021 року викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Петро Іванишин та Олег Баган взяли участь в «Історичному форумі» на честь 130-ї річниці Євгена Коновальця – організатора та Провідника ОУН, військового й політичного діяча, який великою мірою визначив долю України в ХХ ст.

Урочисту академію організувала Стрийська районна адміністрація. В акції також взяли участь відомі історики: Микола Литвин, Іван Хома (автор кількох знакових досліджень про Є. Коновальця), Микола Посівнич, Олександр Дєдик, відомі політики, народні депутати України 7-го скликання Ірина Фаріон та Юрій Сиротюк.

Спеціально до ювілею було видано книгу Івана Хоми про Євгена Коновальця, написану шрифтом Брайля (для незрячих).