Викладачі Дрогобицького університету долучилися до наукової панельної дискусії

14 листопада 2022 року в Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого відбулася наукова панельна дискусія «Богдан Лепкий – велет українського інтелекту й патріотизму», приурочена 150-ій річниці від дня його народження.  У заході взяли участь науковці Дрогобицького університету.

Вітальні слова виголосили заступник міського голови Андрій Ковч і директорка ліцею Наталя Ластов’як. На заході виступив перший директор Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого Іван Лепкий, який озвучив тему актуальності та значимості присвоєння навчальному закладу його імені, а також зауважив, що цю ідею підтримав світлої пам’яті професор Михайло Шалата.

Цікавою була доповідь директора Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» доцента Богдана Лазорака «Невідома постать відомого роду: Андрій Лепкий і його взаємини з Богданом Лепким».

Про внесок Богдана Лепкого в розвиток українсько-польського діалогу культур розповіла доцентка кафедри зарубіжної літератури та полоністики Віра Меньок.

Насамкінець усім учасникам та гостям заходу організатори вручили невеличкі подарунки у вигляді жовто-синіх сердечок із написом «Слава Україні!», які виготовили учні ліцею.

Вам буде цікаво