Викладач Дрогобицького університету взяв участь у вебінарах для редакторів наукових видань та науковців

22 квітня 2021 року доцент кафедри філософії імені професора В.Г. Скотного Олександр Ткаченко, використовуючи контент BrightTALK, взяв участь у вебінарі «Здійснюйте нові відкриття, поєднуючи можливості Scopus та ScienceDirect».

На заході PhD тренер Elsevier Марина Назаровець розповіла про можливості та охоплення Scopus та ScienceDirect і пояснила, як ці дві платформи доповнюють одна одну, ілюструючи найбільш ефективні можливості використання їх разом. Доповідь Марини Назаровець супроводжувалася цікавими і корисними таблицями та діаграмами. Насамкінець доповідачка відповіла на поставлені запитання про редагування свого профілю, якщо дані представлені не коректно. Вона порадила використати такий інструмент як Author Feedback Wizard (https://www.scopus.com/feedback/author/fecyt.uri).

22 квітня доцент Олександр Ткаченко, як відповідальний редактор наукового збірника «Людинознавчі студії. Серія: Філософія», взяв участь у вебінарі «Критерії та процес відбору журналів у Scopus».

Катаржина Гака-Заяц (Katarzyna Gaca-Zając), кандидат технічних наук, старший консультант із роботи з клієнтами в Центральній та Східній Європі, розповіла про процес відбору журналів для індексування в базі даних Scopus, який здійснюється незалежною Консультативною радою з відбору контенту. Цікавою була інформація про недоліки, які найчастіше виявляються під час відбору журналів на індексування в Scopus.

Вам буде цікаво