ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТИ ІВАНА ФРАНКА

27-28 травня на Дрогобиччині відбулися заходи, присвячені вшануванню пам’яти Івана Франка. Науковці Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяли участь у благодійній музейно-мистецькій академії «Все буде Франкова Україна!», яка проходила у  Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі». Проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Микола Пантюк виголосив вітальне слово учасникам академії, зазначивши, що Іван Франко – Українець, якому судилося стати виразником дум і прагнень українського народу, визначна особистість, яку народила Галицька земля і яка мала величезний вплив на хід нашої історії, гуманітаристики, європейських думок і прагнень. Великий Каменяр все своє життя боровся за право українців самостійно визначати власну долю і творити свою державу. У цей непростий для нашої країни час Франко виховує сучасних воїнів, які ведуть боротьбу з найстрашнішим ворогом українського народу – російським окупантом.

28  травня відбулося пам’ятне віче з нагоди 106-их роковин від дня смерті Івана Франка. Відслужив панахиду і виголосив коротку проповідь, присвячену Франкові, отець Ігор Цмоканич. Представники Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка  поклали квіти до пам’ятника Великому Каменяреві. Завершилися урочистості проникливим декламуванням поетичних рядків і звучанням пісень на слова поета.