Вшанування Дня Української Державності

28 липня 2022 року з нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Русі-України о 9.00 год ранку біля навчального корпусу історичного факультету відбулася офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України. Почесну місію було доручено студентам Ользі Клисі та Іванові Маціборку.

Відзначення державного свята продовжилося біля пам’ятного знака «Борцям за волю України» (2000-ліття християнства). На урочистому віче з промовами виступили міський голова Дрогобича Тарас Кучма та духовенство. Концертну програму презентував народний ансамбль танцю «Верховинка» Народного дому імені Івана Франка. Керівництво Дрогобицького університету долучилося до загальноміського заходу. На завершення віче ректор університету професор Валентина Бодак, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Володимир Шаран та проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності Ігор Гриник поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Капелан університету отець Олег Кекош провів літургію у Храмі Архангела Михаїла (с. Лішня), під час якої молилися за Україну, за наших воїнів, за перемогу правди і справедливий мир.