Вшанування Дня Гідності та Свободи і пам’яті жертв Голодомору на факультеті початкової та мистецької освіти

22 листопада 2019 року до Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв Голодомору на факультеті початкової та мистецької освіти традиційно відкрилася виставка творчих робіт студентів спеціальності та спеціалізації «Образотворче мистецтво», які виконані під керівництвом викладачів кафедри культурології та мистецької освіти – доцента Михайла Сидора, старших викладачів Жанни Ясеницької та Галини Савчин.

В експозиції виставки представлені малюнки і плакати, які передають атмосферу трагедії українського народу, жаху, болю, страждань голодних 1932 – 1933-х років. Глибокі і проникливі за змістом студентські роботи ─ засвідчення пам’яті про мільйони загиблих від голоду українців і застереження живим: «Не буває чужого горя і чужої біди! Ми всі живемо під одним небом, під одним сонцем! Нехай ніколи не доведеться нам пережити подібного!»

У малюнках, присвячених недавнім подіям 2013 року, студенти розповіли про феномен Майдану та важливість збереження пам’яті про трагічні події новітньої історії України.