Вшанування 107-х роковин від дня смерті Івана Франка

28 травня 2023 року з нагоди 107-ї річниці від дня смерті визначного Українця, письменника, інтелектуала, пророка і провідника українського народу Івана Франка відбулася громадська панахида.

Розпочався захід хвилиною мовчання за усіма полеглими воїнами, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Священнослужителі Самбірсько-Дрогобицької єпархії провели спільну молитву.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася доцентка кафедри української мови Марія Стецик, яка закликала усіх українців бути гідними того, кого 107 років тому прийняв величний Личаків.

Під час заходу відбулося покладання квітів до підніжжя пам`ятника Івана Франка. Від Дрогобицького університету вінок шани поклали проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк та професорка Галина Сабат.

Музичні твори на слова Івана Франка виконали: учениця Ліцею №1 Ангеліна Марчишин; заступник директора з виховної роботи Дрогобицького музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського Андрій Боженський; доцент кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки Валерій Шафета; викладачка Дрогобицького музичного фахового коледжу імені Василя Барвінського Наталія Цигилик-Чумак.