ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР БІБЛІОТЕК ЗВО

30 вересня відбувся Всеукраїнський науковий семінар бібліотек закладів вищої освіти на базі бібліотеки ДДПУ ім. Івана Франка, який проходив у межах святкування Всеукраїнського дня бібліотек.

Умови сьогодення диктують нагальні проблеми означити роль бібліотек у системі вищої освіти під час війни. Адже рік повномасштабного вторгнення, а перед тим час ковіду, поставили на порядок денний нові виклики і зумовили зміну роботи університетських інституцій. Доречно зазначити, що книгозбірні України зазнали прицільно масштабних руйнувань, нищення та викрадень книжкових фондів з тимчасово-окупованих територій, і ворог робить це абсолютно свідомо, намагаючись стерти тисячолітню українську культуру, в тім числі і книжкову. Відтак відрадно зазначити, що університетські книгозбірні під час війни не припиняли ні на день своєї професійної діяльності, лише змінюючи час від часу формат роботи.

Серед доповідей учасників семінару заторкнуто важливі питання діяльності бібліотек на законодавчому рівні, означено особливості комплектування та зберігання книжкових фондів, проаналізовано функціонування нових електронних ресурсів на базі новітніх інтернет-платформ, схарактеризовано сферу обслуговування, обговорено модерні форми роботи книгозбірень ЗВО.

Бібліотека ДДПУ ім. Івана Франка вдячна колегам бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка за цінний книжковий дар для професорсько-викладацького складу, студентської спільноти, аспірантів та усіх поціновувачів друкованого слова. Така увага до цінної книги, особливо під час війни,  – завжди значна подія для багатотисячної аудиторії наших читальних залів.

Бібліотека ДДПУ ім. Івана Франка

Вам буде цікаво