Всеукраїнський фестиваль науки на факультеті початкової та мистецької освіти

15 – 17 травня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти проводився Всеукраїнський фестиваль науки.

У перший день фестивалю були організовані виставки наукового доробку професорсько-викладацьких колективів кафедр факультету та творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

15 травня в рамках фестивалю відбулася звітна викладацька науково-практична конференція. Науковці факультету, за традицією, відзвітували про свої досягнення за навчальний рік на 5 секційних засіданнях: «Педагогіка», «Математика, інформатика та методики викладання їх у початковій школі», «Культурологія», «Мистецтвознавство», «Українська мова та методика її викладання в початковій школі».

16 травня студенти факультету взяли участь у звітній студентській науково-практичній конференції, де обдаровані майбутні вчителі початкової школи демонстрували рівень опанування досліджуваною проблемою, уміння аналізувати наукову літературу, проводити експеримент. Кожен з її учасників мав можливість презентувати результати своєї пошуково-дослідницької роботи.

Цікаво і змістовно відбувся науково-теоретичний семінар «Інклюзивна освіта в умовах Нової української школи», який організувала доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти» Ірина Садова.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors