Всеукраїнський день дошкілля у базових закладах дошкільної освіти

28 вересня 2020 року з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля студенти ІІ – ІІІ курсів факультету психології, педагогіки та соціальної роботи спеціальності «Дошкільна освіта» разом із методистами випускової кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доцентами Віолетою Городиською та Світланою Івах привітали педагогічні колективи базових закладів дошкільної освіти м. Дрогобич (ЗДО № 24 «Смерічка», ЗДО № 11 «Світлячок», ЗДО № 30 «Волошка», ЗДО № 13 «Казка») та їхніх керівників Ганну Буняк, Лесю Цінцірук, Віру Грицунь, Ірину Фідик.

Викладачі подякували керівникам закладів дошкільної освіти та педагогічним працівникам за сприяння і тісну багаторічну співпрацю, а студенти долучилися до святкових привітань із побажаннями щоденного позитиву, радості і оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, стресостійкості, а головне – здоров’я, добробуту і подальшої співпраці в офлайн, а не в онлайн. Також наголосили, що їх доброта, відданість своїй справі, майстерність перетворюють кожен день малечі на свято радості та щастя.

Студенти запевнили, що з нетерпінням чекатимуть на практику в цих базових закладах дошкільної освіти, щоб відчути на собі важливу місію – допомогти дитині прожити дитячі роки в радості, надати відчуття щастя, дарувати їм любов, та, люблячи, виховувати і навчати, разом із ними досліджувати, мріяти та фантазувати, захоплюватись і радіти.

Керівники та педагогічні колективи базових закладів дошкільної освіти, викладачі і студенти отримали масу позитивних та незабутніх емоцій від спільної зустрічі.

Ірина СЕРЕДЯК,

студентка факультету психології,

педагогіки та соціальної роботи (гр. ДО-34 Б)

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors