Всеукраїнський день дошкілля у базових закладах дошкільної освіти

30 вересня 2022 року з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля студенти І курсів факультету історії, педагогіки та психології спеціальності «Дошкільна освіта» разом із методистками випускової кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доцентками Світланою Івах та Віолетою Городиською привітали педагогічні колективи базових закладів дошкільної освіти м. Дрогобича (ЗДО № 24 «Смерічка», ЗДО № 13 «Казка», ЗДО № 2 (ясла-садок) імені отця Кирила Селецького, ЗДО № 11 «Світлячок») та їхніх керівниць Ганну Василівну Буняк, Ірину Дмитрівну Фідик, Лілію Миронівну Янишин та Лесю Миколаївну Цінцірук.

Викладачі подякували керівникам закладів дошкільної освіти та педагогічним працівникам за тісну багаторічну співпрацю, за їх невтомне бажання ділитись зі студентською молоддю секретами педагогічної майстерності. Від студентів в адресу педагогічних колективів лунали святкові привітання та музичні дарунки.

Спільна зустріч всім принесла багато позитивних, незабутніх емоцій і впевненість у тому, що разом ми працюємо заради великої спільної справи – виховання найменших громадян нашої держави. Все буде Україна!