»

Всеукраїнський день дошкілля у базових закладах дошкільної освіти

27 вересня 2021 року з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля студенти І – ІV курсів факультету психології, педагогіки та соціальної роботи спеціальності «Дошкільна освіта» разом із методистками випускової кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доцентками Світланою Івах і Віолетою Городиською привітали педагогічні колективи базових закладів дошкільної освіти м. Дрогобич (ЗДО № 24 «Смерічка» та ЗДО № 13 «Казка») та їхніх керівниць Ганну Василівну Буняк й Ірину Дмитрівну Фідик.

Викладачі подякували керівникам закладів дошкільної освіти та педагогічним працівникам за сприяння і тісну багаторічну співпрацю, а студенти долучилися до святкових привітань із побажаннями щоденного позитиву, радості й оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, стресостійкості, а головне – здоров’я, добробуту і подальшої плідної співпраці. Також наголосили, що їхня любов до дітей, доброта, відданість своїй справі, майстерність перетворюють кожен день малечі на свято радості та щастя.

Студенти запевнили, що з нетерпінням чекатимуть на практику в цих базових закладах дошкільної освіти, щоб відчути на собі важливу місію – допомогти дитині прожити дитячі роки в радості, надати відчуття щастя, дарувати їм любов, та, люблячи, виховувати і навчати, разом із ними мріяти й фантазувати, досліджувати, захоплюватися і радіти.

Керівники та педагогічні колективи базових закладів дошкільної освіти, викладачі й студенти отримали багато позитивних і незабутніх емоцій від спільної зустрічі.