Всепольський педагогічний форум в Академії прикладних наук в Коніні (Республіка Польща)

8-9 грудня 2022 року в Академії прикладних наук в Коніні (Республіка Польща) проходив Всепольський педагогічний форум «Оцінка стратегії сталого розвитку ЮНЕСКО 2030 в освітньому середовищі». Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка виступив співорганізатором заходу. Участь у Форумі взяли ректор університету професор Валентина Бодак, проректор доцент Ігор Гриник та професор кафедри німецької та французької мов та методики їх викладання Микола Зимомря. З вітальними словами і доповідями виступили ректор Академії професор Артур Зімни і ректор ДДПУ ім.І.Франка професор Валентина Бодак, яка відзначила важливість партнерських стосунків між обома закладами вищої освіти, подякувала польським колегам за допомогу і підтримку у нелегкий для України час. Свої доповіді також виголосили професор Микола Зимомря і доцент Ігор Гриник. В рамках форуму відбулася зустріч з ректором Академії прикладних наук професором Артуром Зімним і колегами з партнерського ЗВО, під час якої було обговорено перспективи подальшої співпраці, підписано угоду в рамках програми Еразмус, що дозволить у найближчій перспективі викладачам Дрогобицького університету брати участь у програмі академічної мобільності. Під час перебування у партнерському ЗВО наші колеги знайомилися з матеріально-технічною базою Академії прикладних наук, зокрема відвідали факультет здоров’я, обговорили особливості професійної підготовки фахівців, ознайомилися з роботою лабораторій і спеціалізованих кабінетів, де студенти здобувають практичні фахові навички.