Меню

«

»

Вручено диплом „Honoris causa”

29 вересня 2016 року в актовій залі головного корпусу університету відбулося урочисте засідання вченої ради з нагоди вручення диплома Почесного доктора Дрогобицького державного університету імені Івана Франка лікареві, меценату, доктору медицини Патрікові Марселю Беллінку за великий внесок у розвиток співпраці між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Університетським коледжем ВІВЕС і благодійною організацією “Орадеа”, а також визначні здобутки у сфері соціальної роботи та організації міжнародних (у т.ч. українсько-румуно-бельгійських) наукових та освітніх проектів.

Відкрила урочисте засідання ректор, професор Надія Скотна. Слово на пошану номінанта виголосили декан біолого-природничого факультету доцент Світлана Волошанська та декан соціально-гуманітарного факультету доцент Ігор Гриник.

Зі словами привітань номінанту та доповідями виступили: Тарас Кучма, міський голова Дрогобича, Вірлі Декокер, директор Університетського коледжу ВІВЕС (м. Кортрійк, Бельгія), Марк Паттин, директор реабілітаційного центру «Зевенберген» (м. Ранст, Бельгія).

Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Патрік Беллінк виголосив доповідь та щиро подякував вченій раді за нагороду.

На урочистій вчені раді також були присутні гості: Івз Вантенс, член уряду Фландрії, Вівіна Деместер, колишня федеральний секретар з питань політики в галузі охорони здоров’я та інвалідності; колишня міністр фінансів та бюджету, охорони здоров’я, соціального забезпечення та сімейної політики Фландрії, співзасновниця і директор центру соціального обслуговування «Монікенхайде» (м. Зорсель, Бельгія), Евелін Лерой,  координатор міжнародних зв’зків Університетського коледжу ВІВЕС, колеги-тренери з реабілітаційних центрів «Зевенберген» (Бельгія) та «Крістал» (Румунія), а також дружина номінанта Людгард Беллінк, родина та друзі доктора Патріка Беллінка.