Вручення дипломів випускникам-магістрам факультету історії, педагогіки та психології

21 лютого 2023 року в актовій залі головного корпусу відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам факультету історії, педагогіки та психології.

На початку заходу хвилиною мовчання було вшановано пам’ять полеглих воїнів за волю України. З вітальним словом виступили т.в.о. ректора професор Микола Пантюк, декан факультету Орест Гук, заступники декана Андрій Зимянський та Володимир Галик, завідувачі кафедр факультету професори Надія Скотна, Олег Петречко, Тетяна Пантюк та Василь Ільницький. Заступники декана нагородили студентів грамотами, дипломами і подяками за активну участь у громадському та культурно-освітньому житті факультету. Голова профспілкової організації студентів Ігор Гівчак висловив подяки профспілковим активістам.

Перед присутніми з концертною програмою виступили: студенти факультету історії, педагогіки та психології Юлія Федик і Василь Ростоцький; студенти факультету початкової освіти та мистецтва Нікіта Коцуров й Іван Хоркавців. Під час вручення дипломів випускники отримали невеличкі подарунки від студентського самоврядування факультету – патріотичні бутоньєрки на пам’ять та печиво із передбаченням. Згодом магістри виголосили клятву випускників і переглянули відеоролик «Старі фотографї студентів». Насамкінець усі присутні заспівали разом «Ой у лузі червона калина» та Гімн України.

Вам буде цікаво