Вручення дипломів “Бакалавр” на історичному факультеті

Без урочистостей, без святкових атрибутів, із вшануванням полеглих захисників 22 липня 2022 року на історичному факультеті відбулося вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 “Середня освіта (Історія) та правознавство”.

Освітній шлях цих фахівців був по-справжньому тернистий: від започаткування дистанційного навчання під час пандемії до сумлінного виконання завдань освітнього процесу в умовах воєнного стану.

З вітальними словами до випускників звернулися декан історичного факультету Микола Галів і заступниця декана Світлана Біла, які побажали їм віри в краще майбутнє, подолати всі життєві випробовування, побороти усі труднощі, ставити високі цілі й неодмінно досягати їх та обов’язково продовжити навчання у магістратурі.

Багато теплих слів пролунало для випускників від заступниці декана з соціальної роботи та молодіжної політики Єлизавети Копельців-Левицької, заступника декана з наукової роботи та міжнародної співпраці Володимира Галика, завідувача кафедри історії України Василя Ільницького, професора Леоніда Тимошенка, які зі свого боку огорнули їх найціннішим – словами вдячності.

Від імені студентів випускників привітали ведучі заходу студенти першого курсу Ольга Клиса та Василь Ростоцький. Із музичними вітаннями виступили соліст гурту «Молоді галичани» Палацу дитячої та юнацької творчості м. Дрогобич Андрій Гриценко, виконавши пісню «Моя країна», і випускниця факультету Христина Шеменда з піснею «Україна – це ми».

Випускники Роман Пелек та Іван Яремчук висловили вдячність викладачам за отримані знання, доброзичливість, людяність та турботу, досвід проведення наукових досліджень і конференцій.

Завершився захід виконанням студентського гімну «Gaudeamus» та невеликою фотосесію в абсольвентських мантіях у рідному корпусі історичного факультету.

Вам буде цікаво