Враження студентки І курсу від дистанційного навчання, або Як університет став другим домом?

Новий навчальний рік в університеті розпочався традиційно, але пандемія COVID-19 внесла свої корективи і процес здобуття освіти продовжився у форматі дистанційного навчання.

Чи вплинуло це на якість навчання? Ні, аж ніяк. У моєму університеті дистанційне навчання – це злагоджена робота між викладачами та студентами з використанням комп’ютерної техніки й комунікаційних мереж.

Адаптуватися до дистанційного навчання досить не просто, але завдяки практичним навичкам та вмінням усіх учасників навчального процесу, пристосування проходить значно легше.

Варто зазначити, що викладачі дуже доброзичливі і докладають максимум зусиль для того, щоб кожен спантеличений студент, який опановує нові навчальні платформи, почував себе комфортно. Педагоги надають нам достатній обсяг інформації, щоб ми здобули якісну освіту. Також слід зауважити, що відбувається постійна комунікація між студентами і викладачами, тож кожен може отримати відповідь на будь-яке питання.

Віддалені від аудиторій заняття допомагають створити чіткий алгоритм роботи для того, щоб систематизувати послідовність виконання завдань, що дає неабияку результативність. Також перебування на час карантину вдома дає можливість мінімізувати ризик поширення недуги, що відіграє велику роль у зниженні кількості захворювань.

Дистанційне навчання – це необхідна умова для досягнення найвищого рівня якості освіти на час карантину.

Юлія ЯРУШАК,

студентка групи Па-13Б філологічного факультету