ВОЛОНТЕРСЬКІ КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ

Започатковані кафедрою української мови курси української мови для тимчасово переміщених осіб із зони проведення активних бойових дій розпочали свою роботу. Заняття проходять у студентському гуртожитку № 5 (вул. Володимира Великого, 3) чотири рази на тиждень (від понеділка до четверга) по дві години щодня.

16-годинний навчальний курс, розроблений викладачами кафедри,  допоможе всім охочим покращити свій рівень володіння українською мовою; вільно й грамотно здійснювати усну й письмову комунікацію українською мовою; критично та відповідально застосовувати інформаційні та комунікаційні технології в практичній діяльності; формувати системний підхід до сучасного та майбутнього України, цінувати культурно-історичні та морально-етичні надбання українського народу; розвивати творче мислення, потребу в постійному інтелектуальному самовдосконаленні; коригувати власну професійну діяльність у контексті використання української мови як державної.

Курси працюють на постійній основі. Після завершення двотижневого навчання першої групи (28. 03. 2022 – 07. 04. 2022) плануємо продовжити роботу з новими групами слухачів.

Вам буде цікаво