Волонтерська ініціатива викладачів історичного факультету щодо підготовки до НМТ

Упродовж квітня-липня 2022 р. доцентки історичного факультету, кандидатки історичних наук Оксана Медвідь, Світлана Біла та Руслана Попп на волонтерських засадах проводили підготовку восьми випускників закладів загальної середньої освіти до Національного мультипредметного тесту з історії України.

Наприкінці квітня до декана історичного факультету професора Миколи Галіва звернулися представники Дитячого Парламенту Дрогобича та Дрогобицького міського центру соціальних служб з проханням організувати на громадсько-волонтерських засадах підготовку учнів випускових класів шкіл Дрогобича, а також дітей, які переїхали до нашого міста зі східних областей України, до НМТ. Працівники історичного факультету радо відгукнулися на цю пропозицію, тим більше, що досвід такої діяльності уже був (доцент кафедри історії України Тарас Батюк на волонтерських засадах проводив підготовку до НМТ учнів із Дрогобиччини та Сколівщини).

За погодженням із ректором професоркою Валентиною Бодак на історичному факультеті двічі на тиждень відбувалися заняття з учнями, які готувалися складати НМТ з історії України. Звісно, при цьому дотримувалися усі необхідні заходи безпеки. Зусилля наших викладачів були винагородженні високими результатами учнів при складанні НМТ у липні цього року. Для прикладу, Христина Плесканка здобула 200, Оксана Якимів – 192, Вікторія Шафігіна – 180, Марічка Хомич – 180 балів. Щиро вітаємо абітурієнтів з успішним складанням НМТ, у тому числі його «історичної частини», й водночас висловлюємо упевненість, що незабаром побачимо дівчат у лавах студентів нашого університету.

Нещодавно Дрогобицький міський центр соціальних служб (директор Оксана Матчишин), під егідою якого функціонує Дитячий Парламент Дрогобича, нагородив подяками кандидаток історичних наук, доценток Світлану Білу, Оксану Медвідь, Руслану Попп за проведення на волонтерських засадах занять з підготовки учасників Дитячого Парламенту та внутрішньо переміщених осіб до Національного мультипредметного тесту (історія України). До відзначення наших колег-волонтерок приєдналася і громадська організація «Цех доброти». І подяки, і результати НМТ засвідчили високий науково-методичний рівень викладачів історичного факультету Дрогобицького університету.

Вам буде цікаво