Волонтерська ініціатива студентів історичного факультету

З нагоди Дня Гідності та Свободи (21 листопада), а також з огляду на наближення Дня Збройних Сил України (6 грудня), студентське самоврядування історичного факультету ініціювало збір продукції і речей, необхідних для українських воїнів, які відстоюють українську державність у зоні ООС. На пожертви студентів історичного факультету було придбано шоколад, печиво, варення, халву, каву, чай та інші товари, які 24 листопада 2021 року передано відомій на Дрогобиччині волонтерці, працівниці музею «Дрогобиччина» Марії Головкевич. Уже на початку грудня зібрана продукція буде доставлена воякам Збройних Сил України, які виконують службу у зоні ООС.

Ініціаторами акції виступили студентський декан історичного факультету Іван Маціборко, голова студентського профбюро факультету Роман Пелек, староста групи ІП-41Б Іван Яремчук.