»

Волонтер – це можливість зробити світ кращим

Хто такий волонтер? Це людина, яка готова витратити свої сили, час і талант на користь суспільству, не чекаючи винагороди. Українське суспільство має величезний потенціал до добрих справ. Ми допомагаємо всім, насамперед нашій армії та внутрішньо переміщеним особам.

Не стала осторонь під час московитської навали й спільнота Дрогобицького університету, адже до волонтерства долучилися і викладачі, і працівники, і студентство. Особливо яскраво проявила себе студентка ІV курсу історичного факультету Олена Бачинська. Вона почала займатися волонтерською діяльністю у Дрогобицькому батальйоні територіальної оборони вже з перших днів повномасштабного вторгнення. Командир військової частини А7079 Збройних Сил України підполковник Сергій Філіпов нагородив нашу студентку Подякою від імені особового складу 67 окремого батальйону Сил Територіальної оборони Збройних Сил України за підтримку підрозділу.

Ми пишаємося нашою студенткою.

#українськамолодьвражає#UAYouthAmaze