Візит з метою проведення профорієнтаційної роботи

У рамках профорієнтаційної роботи 21 березня 2023 р. доцентка кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Галина Гриценко. провела зустріч з учнями 10-11-х класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Нове Місто Добромильської міської ради. У ході спілкування зі школярами вона поділилась інформацією про особливості та переваги навчання на факультеті історії, педагогіки та психології ДДПУ імені Івана Франка. Галина Гриценко розповіла про основні напрями професійної підготовки та умови вступу на навчання за спеціальностями 014 Середня освіта (Історія) та правознавство і 014 Середня освіта (Історія) та англійська мова. Майбутні абітурієнти дізнались, як проходить освітній процес на факультеті, говорили про можливості та перспективи професії історика в сучасному світі.

На завершення учням були роздані інформаційні буклети про факультет історії, педагогіки та психології ДДПУ імені Івана Франка та було запрошено їх відвідати наш веб-сайт.

Висловлюємо щиру подяку директорці школи п. Людмилі Полюзі за теплий прийом та надану можливість проведення профорієнтаційної роботи.