Візит професора Бартоша Юзьвіка в межах програми Erasmus+

13 – 19 лютого 2022 року у Дрогобицькому університеті з візитом перебував завідувач кафедри міжнародної економіки Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ професор Бартош Юзьвік.

Під час візиту професор реалізував не тільки дидактичну частину програми, але й обговорив розвиток співпраці між двома університетами. Зокрема, відбулися зустрічі і наради з ректором професором Валентиною Бодак, проректором з наукової роботи професором Миколою Пантюком, проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності доцентом Юрієм Вовком, деканом біолого-природничого факультету доцентом Світланою Волошанською, завідувачем кафедри економіки та менеджменту професором Богданом Кишакевичем, капеланом університету о. Олегом Кекошем, начальником відділу міжнародних зв’язків Лідією Романик.

Професор Бартош Юзьвік зацікавився культурою та історією Дрогобича, відвідавши музей «Дрогобиччина», церкву Святого Юра та здійснивши загальну екскурсію містом. Пізнавальний культурний досвід отримано в музеї Івана Франка в Нагуєвичах, де екскурсію провів особисто директор доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Богдан Лазорак.

Проректор доцент Юрій Вовк також був безпосереднім координатором візиту пана професора від інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.