Меню

«

»

Візит китайської делегації з Уханьського технологічного університету (м. Ухань, КНР)

24 – 29 квітня 2018 року в нашому університеті перебувала з візитом китайська делегація з Уханьського технологічного університету (м. Ухань, КНР) у складі трьох осіб: керівника проекту з китайської сторони доктора Цзянь Жуань (Jian Ruan), професора Хайчжен Тао (Haizheng Tao) та професора Сюцзянь Чжао (Xiujian Zhao). Мета візиту: проведення досліджень у межах виконання спільного українсько-китайського науково-дослідного проекту «Нові склоподібні халькогалогенідні та оксидні матеріали з вмістом металевих наночастинок та металевих нанониток для нелінійної оптики та фотоніки» (терміни виконання 2017 – 2018 рр.), що фінансується Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки і технології Китайської Народної Республіки у межах міжнародного науково-технічного співробітництва.

Під час візиту відбулася зустріч китайських колег із керівництвом університету – ректором професором Надією Скотною, проректором з наукової роботи професором Миколою Пантюком, проректором з науково-педагогічної роботи доцентом Юрієм Вовком, деканом біолого-природничого факультету доцентом Світланою Волошанською, начальником НДС Лесею Перхун, а також із керівником проекту з української сторони доцентом Тарасом Кавецьким.

Окрім виконання зазначеного науково-дослідного проекту, також обговорювалися переваги та перспективи міжнародного співробітництва з питань академічної мобільності студентів, викладачів та науковців. Професор Сюцзянь Чжао презентував перед студентами біолого-природничого факультету наукові досягнення Державної ключової лабораторії силікатних матеріалів для архітектури Уханського технологічного університету та можливості залучення талановитої наукової молоді нашого університету до спільних досліджень і розробок.

Результати проведених спільних досліджень було підсумовано на науковому семінарі за участі виконавців проекту, де також було окреслено плани подальшої співпраці.