Візит колег із державної Вищої Професійної Школи імені Вітелона (Лєгніца, Польща)

14 – 16 жовтня 2018 р. став надзвичайно приємним візит колег із Державної Вищої Професійної Школи імені Вітелона в Лєгніці – Малгожати Вітковської та Емілії Стринковської (Еразмус+ офіс), а також професора Беати Скварек.

У рамках візиту проведено ряд робочих зустрічей, серед яких був інформаційний захід для викладачів та студентів, де колеги з Польщі поділилися досвідом практичної реалізації мобільності студентів із різних країн світу. На цьому заході також були присутні координатори Еразмус+: Христина Голубінка (інститут музичного мистецтва), Наталія Гойванович (біолого-природничий факультет), Анна Огар (факультет початкової та мистецької освіти) та Марта Мацьків (інститут іноземних мов).

Generic selectors
Exact matches only