„Візерунки Прикарпаття”

2 – 4 грудня 2016 року у Франковому університеті відбувся ІХ Всеукраїнський Відкритий конкурс баяністів-акордеоністів „Візерунки Прикарпаття” присвячений 80-річчю від дня народження видатного композитора-сучасника, заслуженого діяча мистецтв України Віктора Власова. Панорама учасників об’єднала виконавців початкової, середньої та вищої ланки навчання у сольному та колективному музикуванні. Географічна шкала сягнула представництв із Білорусії та Литви.

Із вітальними словами до учасників конкурсу звернулися: голова оргкомітету ректор професор Надія Скотна; заслужений працівник культури України професор Степан Дацюк; професор Одеської національної музичної академії ім. А. Нєжданової Віктор Власов; заслужений діяч мистецтв України, композитор Володимир Зубицький (Україна – Італія); ініціатор конкурсу доцент Андрій Душний.

В рамках конкурсу відбулися:

Х міжнародна науково-практична конференція „Народно-інструментальне мистецтво на зламі ХХ – ХХІ століть” (за участі наукової спільноти України, Білорусії, Казахстану, Словаччини);

концерт учнів та випускників класу професора Віктора Власова (Володимира Сіміонеску, Романа Некрасова, Сергія Брикайла)

концерт-академія з присвятою маестро за участі солістів та колективів навчальних закладів України, зокрема – народного ансамблю бандуристок інституту музичного мистецтва під керівництвом старшого викладача Стефанія Пінчак, Ігоря Дмитрука та Павла Гільченка (Львів), Петра Щура, Віталія Салія та інструментального квартету (Дрогобич), Анатолія Нікіфорука (Хмельницький), Сергія Брикайла та заслуженого артиста України Володимира Мурзи (Одеса), творча зустріч із Маестро.

До складу журі увійшли знані митці, композитори, виконавці, педагоги, організатори мистецького життя України та зарубіжжя – Володимир Зубицький (України – Італія), Володимир Мурза та Сергій Брикайло (Одеса), Ярослав Олексів та Сергій Карась (Львів), Анатолій Нікіфорук (Хмельницький), Віктор Чумак та Сергій Максимов (Дрогобич), яке очолив ювіляр- Віктор Власов.