Вітаємо з ювілеєм професора Віру Мовчан!

30 червня святкує свій ювілей знаний науковець, багаторічний завідувач кафедри філософії імені професора В.Г. Скотного доктор філософських наук професор Віра Серафимівна МОВЧАН!

 Вельмишановна Віро Серафимівно!

Колектив кафедри філософії вітає Вас із Днем народження!

У цей день з особливою шаною ми згадуємо багаторічне спілкування з Вами, неповторна атмосфера якого і зараз не покидає нашу спільноту. Ми знаємо Вас як самовіддану і мужню, здатну витримувати складнощі керівної роботи, але чарівну і ніжну жінку, сповнену витонченої інтелектуальності. Для студентів-філософів Ви завжди залишаєтеся уособленням античної і ренесансної культури, про що вони неодмінно говорять під час зустрічі. На конференціях, присвячених Срібному віку, які були започатковані Вами, не раз від гостей чуємо щирі слова: «Віра Серафимівна – лик Срібного віку».

Зичимо Вам життєвої бадьорості, світла, радості і бажаємо зберігати свою неповторну вдачу, завдяки чому Ви завжди є нагадуванням іншого, небуденного і непокірного світу – і про це постійно промовляє Ваше ім’я, що вказує на вищий ангельський чин, вогняність, завдяки чому може творитися чудо!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors